Ocelové konstrukce 2017-12-13T12:07:06+00:00

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce jsou pilotními prvky každého nosného systému tvořeného z oceli, jako nedílná součást každé výrobní či průmyslové haly, nebo jiného stavebního objektu.

Naše společnost se zabývá lehkými konstrukcemi pozemních staveb, za použití různých materiálů jak ocelových profilů válcovaných za tepla tak i tenkostěnných profilů ohýbaných za studena.

Ocelové konstrukce jsou hlavním opěrným bodem k výstavbě všech výrobních hal, lehkých průmyslových staveb i moderních komerčních budov dle požadavků a potřeb zákazníka.

K výstavbě je použito nejnovějších technologií chemických a mechanických kotvení, spojovacích materíálů včetně antikorozních povrchových úprav. Využití všech moderních technologií je základem dlouhé životnosti a spolehlivosti celé stavby.

Konstrukci stavby tvoří:

  • tuhý nosný rám kloubově připojený k základům – je výhodnější pro průmyslové stavby a větší montované haly
  • nebo technologie pevně spojených sloupů se základy, střešní konstrukce je připojena kloubově k vrchní části sloupů pomocí šroubů

Jednotlivé ocelové konstrukční rámy jsou ve střeše spojeny vazničkami nebo trapézovým plechem, vše podle účelových požadavků a zatížení haly.

Systém ocelové konstrukce je navržen tak, aby splňoval zátěžové požadavky, účelové využití stvaby a je tvořen vždy individuálně dle vlastních požadavků investora.

Mezi hlavní výhody patří:

  • mechanické napětí, při němž materiál vydrží bez poškození nekonečný počet opakování zatěžovacích cyklů
  • rychlost vytvoření celé stavby
  • relativně nízké ekonomické náklady
  • možnost velmi dobré integrace vnějšího i vnitřního opláštění
  • dlouhá životnost stavby

Snažíme se stále udržovat krok s nejnovějšími technologiemi a nabídnout tak zákazníkům vždy variabilní řešení v rámci maximálního využití stavby, její účelové funkčnosti a v neposlední řadě splnit estetické požadavky na celkový vzhled díla.

Reference: